تبلیغات
کانون دانشجویی هلال احمر دانشگاه پیام نور خواف - مطالب آذر 1395

برگزاری آزمون ۲۲ ساعته امداد و کمک های اولیه و پایه داوطلبی در دانشگاه پیام نور خواف

تاریخ : یکشنبه 28 آذر 1395 | 09:23 ق.ظ | نویسنده : غلامرضا دلیرسلامی | نظرات
برپایی ایستگاه سلامت در کانون دانشجویی دانشگاه پیام نور
اعضای کانون دانشجویی دانشگاه پیام نور بمناسبت روز دانشجو و آغاز هفته وحدت در دانشگاه پیام نور ایستگاه سلامت برپا نمودند .
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر ،هادی رمضانی رئیس جمعیت هلال احمر خواف گفت :آخرین برنامه گرامیداشت روز دانشجو و آغاز هفته وحدت برپایی ایستگاه سلامت در دانشگاه بود.
رمضانی با اشاره به ضرورت توجه دانشجویان به مباحث سلامت و اهمیت آن در زندگی گفت :نعمت سلامت جز نعمت هایی هست که کمتر مورد توجه قرار می گیرد .
رئیس جمعیت هلال احمر ضمن تقدیر از اعضای شورای اجرایی کانون دانشگاه پیام نور بخاطر برنامه های گرامیداشت شانزدهم آذر ماه گفت : اعضای شورای اجرایی بازوان توانمند هلال احمر هستند.

تاریخ : جمعه 26 آذر 1395 | 11:33 ق.ظ | نویسنده : غلامرضا دلیرسلامی | نظرات
کلیه دانشجویانی که در کلاس امداد و کمک های اولیه و کلاس پایه داوطلبی شرکت نموده اند میتوانند جزوات زیر را دانلود و برای آزمون روز یکشنبه مطالعه نمایند.
ضمنا جزوه امداد و نجات هم جهت مطالعه و افزایش اطلاعات امدادی بارگزاری شد.
تاریخ : چهارشنبه 24 آذر 1395 | 04:16 ب.ظ | نویسنده : غلامرضا دلیرسلامی | نظرات
جشن ویژه روز دانشجو با حضور اعضای فعال کانون دانشجویی دانشگاه پیام نور خواف
جشن ویژه روز دانشجو با حضور گسترده دانشجویان و اعضای کانون دانشجویی هلال احمر خواف برگزار شد .
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر ،هادی رمضانی رئیس جمعیت هلال احمر خواف گفت :اعضای کانون دانشجویی در جشن  روز دانشجو که به همت معاونت فرهنگی دانشگاه برگزار شده بود حضور فعال داشتند .
رمضانی ضمن تشکر از مدیریت و پرسنل دانشگاه بابت ارتباط خوب و موثر با مجموعه هلال احمر افزود: اعضای کانون دانشجویی در این جشن در برنامه های مختلف حضور پررنگ داشتند .

لازم به ذکر است در این برنامه از  آقای غلامرضا دلیر نائب دبیر کانون دانشجویی توسط هلال احمر تجلیل شد.تاریخ : یکشنبه 21 آذر 1395 | 04:48 ب.ظ | نویسنده : غلامرضا دلیرسلامی | نظرات

جلسه اعضای شورای اجرایی کانون دانشجویی دانشگاه پیام نور خواف با رئیس شعبه
اعضای شورای اجرایی کانون دانشجویی دانشگاه پیام نور خواف به مناسبت روز دانشجو با رئیس شعبه دیدار نمودند.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خواف این دیدار که در محل اتاق رئیس جمعیت هلال احمر خواف برگزار شد اعضای شورای اجرایی در خصوص برنامه های آینده  کانون با رئیس شعبه بحث و گفتگو نمودند .
هادی رمضانی رئیس جمعیت هلال احمر خواف در این جلسه ضمن تشکر از فعالیت های کانون دانشجویی گفت :دانشجو هلال احمری باید  از ورود به مباحث سیاسی  خودداری کند چرا که هلال احمر موسسه ای بی غرض و بیطرف هست و بر اساس اصول بنیادین این جمعیت فعالیت سیاسی در پوشش هلال احمر تخلف محسوب می شود .
رمضانی در این جلسه در خصوص برنامه های کانون دانشجویی و ضرورت آموزش امداد در کانون با اعضا شورای اجرایی کانون بحث و تبادل نظر نمودند .


تاریخ : پنجشنبه 18 آذر 1395 | 04:58 ب.ظ | نویسنده : خانم کریمی | نظرات
کانون دانشجویی هلال احمر دانشگاه پیام نور خواف در نظر دارد به همت دانشگاه پیام نور و شما دانشجویان نوع دوست به جمع آوری درب بطری های بازیافتی بپردازد و جهت خرید ویلچر برای کودکان نیازمند به ویلچر تقدیم بهزیستی شهرستان نماید.
شما دانشجویان عزیز می توانید با در اختیار گذاشتن انواع درب بطری های پلاستیکی به کانون هلال احمر دانشگاه پیام نور در این کار خیر سهیم باشید

شایان ذکر است که هر 500 عدد درب بطری پلاستیکی، 1 کیلو می شود و برای اهدای هر ویلچر به نیازمندان حداقل 300 کیلو لازم است ...

هر درب بطری هر چقدر هم که کوچک باشد گرداننده چرخی است ...
تاریخ : پنجشنبه 18 آذر 1395 | 10:10 ق.ظ | نویسنده : غلامرضا دلیرسلامی | نظرات
بازدید اعضای منتخب کانون های دانش آموزی شهرستان  خواف از دانشگاه پیام نور
اعضای منتخب کانون های دانش آموزی دبیرستان های حافظ ابرو ،ولایت فقیه و آزادگان  به مناسبت روز دانشجو از دانشگاه پیام نور خواف بازدید نمودند .
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر ،هادی رمضانی رئیس جمعیت هلال احمر خواف گفت :جمعی از اعضای منتخب کانون های دانش آموزی به مناسبت روز دانشجو ضمن بازدید از دانشگاه پیام نور با آقای دکتر یوسفی رئیس دانشگاه دیدار نمودند .
رمضانی ضمن عرض تبریک روز دانشجو به همه دانشجویان بویژه اعضای کانون دانشجویی هلال احمر دانشگاه پیام نور گفت : این اعضای منتخب از سه کانون دانش آموزی دبیرستان های ولایت فقیه ،آزادگان و حافظ ابرو بودند .
اقای دکتر یوسفی رئیس دانشگاه پیام نور ضمن ابراز خرسندی از  حضور دانش آموزان گفت :خاطرات بازدیدها در ذهن دانش آموزان ثبت و ماندگار می شود .
رئیس دانشگاه پیام نور با اشاره به عضویت دانش آموزان در جمعیت هلال احمر گفت :عضویت دانش آموزان در هلال احمر از تعهد اجتماعی و احساس مسئولیت دانش آموزان نشات گرفته است .
دکتر یوسفی در ادامه  برای دانش آموزان در خصوص  اهمیت انتخاب رشته  در دوران دبیرستان و تاثیر آن بر آینده  شغلی و زندگی دانش آموزان صحبت کرد .

تاریخ : سه شنبه 16 آذر 1395 | 07:46 ب.ظ | نویسنده : غلامرضا دلیرسلامی | نظرات
پیام تبریک رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان خواف به مناسبت روز دانشجو 
آقای هادی رمضانی رئیس جمعیت هلال احمر خواف در پیامی روز دانشجو را به همه دانشجویان بویژه دانشجویان عضو هلال احمر خواف تبریک گفت .
به گزارش روابط عمومی شعبه خواف متن پیام هادی رمضانی به شرح زیر است : 
16 آذرماه در تقویم ایران مزین به نام دانشجوست ، روز  فرزندانی که امید این مرزو بوم هستند .16 آذرماه نماد استقلال طلبی و استبداد ستیزی دانشجویان سربلند ایران اسلامی هست من این روز بزرگ را به همه شما دانشجویان  بویژه اعضای دانشجو جمعیت هلال احمر خواف تبریک و تهنیت عرض می کنم . 
دانشجویان هلال احمر در دو عرصه علم اندوزی و خدمت داوطلبانه همزمان فعالیت می کنند به یقین فعالیت های علمی و آموزشی دانشجویان وقتی طمع و رنگ خدمت داوطلبانه در هلال احمر به خود می گیرد به مراتب شیرین ترین خاطرات زندگی دانشجویان را رقم خواهد زد . 
16 آذرماه فرصتی هست برای تجلیل از قهرمانی که با خونشان این فرصت را دراختیار همه شما دانشجویان قرار دادند تا در نهایت آرامش فعالیت های علمی ، آموزشی و امدادی را دنبال کنید . 
اینجانب به عنوان عضو کوچکی از خانواده بزرگ و مقتدر جمعیت هلال احمر ، روز دانشجو را  به همه شما دانشجویان بویژه دانشجویان جمعیت هلال احمر خواف تبریک عرض نموده و  آرزومندم در سایه علم و تحصیل بتوانید با فعالیت های عام المنفعه و بشردوستانه در جمعیت هلال احمر از فرصت های طلایی خدمت به  همنوعان خود استفاده کنید . برای همه عزیزان آرزوی توفیق،سلامتی و بهروزی دارم .
هادی رمضانی  آذرماه 1395
تاریخ : سه شنبه 16 آذر 1395 | 09:30 ق.ظ | نویسنده : غلامرضا دلیرسلامی | نظرات
آموزش امداد و کمک های اولیه در کانون دانشجویی دانشگاه پیام نور
دوره آموزش امداد و کمک های اولیه 22 ساعته ویژه اعضای کانون دانشجویی دانشگاه پیام نور برگزار شد
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر ، هادی رمضانی رئیس جمعیت هلال احمر خواف گفت : اولین دوره آموزش امداد و کمک های اولیه در کانون دانشجویی دانشگاه پیام نور برگزار شد .
رمضانی ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن روز دانشجو گفت: اعضای کانون دانشجویی این جمعیت به مناسبت این روز برنامه های ویژه ای در دانشگاه اجرا خواهند کرد .
رئیس جمعیت هلال احمر خواف گفت :آمار روز افزون حوادث و سوانح هر روز جان صدها تن از هموطنان ما را تهدید می کند  که بی شك پیشگیری از این گونه سوانح و حوادث و رعایت نكات ایمنی ضروری ترین امر در جهت كاهش خسارات انسانی و اقتصادی ناشی از آن است؛ در این میان آموزش نقش مهمی در پیشگیری از آسیب های سوانح و حوادث می باشد .
رمضانی با اشاره به فراگیر شدن آموزش های امدادی در بین دانشجویان  گفت : دانشجویان در ترویج و اشاعه آموزش های امدادی نقش گسترده ای بر عهده دارند و ما این انتظار را از دانشجویان شرکت کننده در کلاس داریم تا آ نچه را که فرا گرفته اند به دیگران منتقل نمایند.


تاریخ : یکشنبه 14 آذر 1395 | 07:41 ب.ظ | نویسنده : غلامرضا دلیرسلامی | نظرات
بمناسبت روز دانشجو کانون دانشجویی هلال احمر دانشگاه پیام نور خواف برگزار می کند...
مسابقه پیامکی توصیف دانشجوی هلال احمری در یک سطر ...
آخرین مهلت ارسال شنبه 20/9/95
به 3 نفر از شرکت کننده گان که بهترین توصیف را ارسال نمایند به قید قرعه جوایزی در جشن روز دانشجو اهداء خواهد شد ...
تاریخ : یکشنبه 14 آذر 1395 | 02:33 ب.ظ | نویسنده : غلامرضا دلیرسلامی | نظرات
دبیر و نائب دبیر کانون دانشجویی هلال احمر دانشگاه پیام نور خواف
همپای امدادگران و نجاتگران در طرح ملی همسفران خورشید 3

خدمات امدادی اعضای کانون دانشگاه پیام نور همپای امدادگران و نجاتگران به  کاروان های پیاده شهر سلامی و روستای احمدآباد ارائه شد .

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر هادی رمضانی رئیس جمعیت هلال احمر خواف گفت : طرح همسفران خورشید ۳ امداد رسانی به کاروان های پیاده زائرین بارگاه ملکوتی حضرت علی بن موسی الرضا (ع) توسط جوانان جمعیت هلال احمر شهرستان ارائه شد
رمضانی با اشاره به حرکت کاروان های پیاده شهرستان خواف گفت :با حضور جوانان و اعضا کانون هلال احمر دانشگاه در کنار و همپای نجاتگران در محل اسکان زائرین پیاده در مساجد روستای مهدی آباد شهرستان خواف کمک های اولیه و خدمات درمانی برای زائرین انجام شد
رئیس جمعیت هلال احمر خواف گفت :کلیه خدمات ارائه شده به زائران پیاده امام مهربانی ها رایگان می باشد.


تاریخ : پنجشنبه 4 آذر 1395 | 07:52 ق.ظ | نویسنده : غلامرضا دلیرسلامی | نظرات