تبلیغات
کانون دانشجویی هلال احمر دانشگاه پیام نور خواف - تبریک روز دانشجو توسط ریاست محترم هلال احمر شهرستان
پیام تبریک رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان خواف به مناسبت روز دانشجو 
آقای هادی رمضانی رئیس جمعیت هلال احمر خواف در پیامی روز دانشجو را به همه دانشجویان بویژه دانشجویان عضو هلال احمر خواف تبریک گفت .
به گزارش روابط عمومی شعبه خواف متن پیام هادی رمضانی به شرح زیر است : 
16 آذرماه در تقویم ایران مزین به نام دانشجوست ، روز  فرزندانی که امید این مرزو بوم هستند .16 آذرماه نماد استقلال طلبی و استبداد ستیزی دانشجویان سربلند ایران اسلامی هست من این روز بزرگ را به همه شما دانشجویان  بویژه اعضای دانشجو جمعیت هلال احمر خواف تبریک و تهنیت عرض می کنم . 
دانشجویان هلال احمر در دو عرصه علم اندوزی و خدمت داوطلبانه همزمان فعالیت می کنند به یقین فعالیت های علمی و آموزشی دانشجویان وقتی طمع و رنگ خدمت داوطلبانه در هلال احمر به خود می گیرد به مراتب شیرین ترین خاطرات زندگی دانشجویان را رقم خواهد زد . 
16 آذرماه فرصتی هست برای تجلیل از قهرمانی که با خونشان این فرصت را دراختیار همه شما دانشجویان قرار دادند تا در نهایت آرامش فعالیت های علمی ، آموزشی و امدادی را دنبال کنید . 
اینجانب به عنوان عضو کوچکی از خانواده بزرگ و مقتدر جمعیت هلال احمر ، روز دانشجو را  به همه شما دانشجویان بویژه دانشجویان جمعیت هلال احمر خواف تبریک عرض نموده و  آرزومندم در سایه علم و تحصیل بتوانید با فعالیت های عام المنفعه و بشردوستانه در جمعیت هلال احمر از فرصت های طلایی خدمت به  همنوعان خود استفاده کنید . برای همه عزیزان آرزوی توفیق،سلامتی و بهروزی دارم .
هادی رمضانی  آذرماه 1395
تاریخ : سه شنبه 16 آذر 1395 | 09:30 ق.ظ | نویسنده : غلامرضا دلیرسلامی | نظرات